Seriál Zúfalé manželky

Každý z nás občas prepadne do takej chvíľkovej letargie, že mu dobre padne pozrieť si nejaký film alebo seriál. Keď v televízii nič nedávajú, tak si začneme na internete hľadať nejaký dobrý, napínavý, zaujímavý a, ak sme baby, tak aj romantický seriál. Presne takýmito charakteristikami sa dá opísať aj už spomínaný seriál v nadpise – Zúfalé manželky.
Tento seriál si už svoju slávu užil, keď sa vysielal v televízii. Síce trochu neskôr, pretože pár rokov trvalo, kým ho predabovali na češtinu alebo slovenčinu. V Amerike sa tento seriál vysielal dlhých 9 rokov. Herci aj postavy sa vyvinula a prešli si neskutočným množstvom zápletiek a vzťahov.

dům

Prečo práve tento seriál?

Neviem, či to bude kladné alebo skôr záporné, pretože ja vám musím povedať, že tento seriál ma úplne pohltil. Jeho dej je perfektne prepracovaný a núti vás sledovať každú ďalšiu časť s veľkými očakávaniami, čo sa tam udeje a čo sa dozviete. Či sa už konečne odhalí to skrývané tajomstvo alebo do kedy budete musieť čakať. No, možno práve teraz sa objaví ďalšie tajomstvo a zostávate ešte viac zmätený.
Ak nechcete tráviť dni rozmýšľaním o tom, čo sa ďalej udeje v seriáli ani ho nezačínajte pozerať. Ale ak máte voľné chvíľky a chcete si ich spríjemniť, tak toto bude tá správna voľba. Je to najlepší seriál aký som kedy videla. Jeho kvalita nikdy nestratila na sebe. Po celých deväť sérii si svoju hladinu kvalitu držal na rovnakej úrovni, ak ešte náhodou aj nerástla. Je to naozaj perfektne prepracovaný seriál s napínavým dejom. Nie je možné sa od neho odtrhnúť skôr ako skončí celý. A potom vám je ľúto, že ste ho nepozerali pomalšie, pretože už neviete nájsť žiadny podobne dobrý.

domek

Na konci, keď si to tak človek uvedomí zistí, že za celú dobu seriálu sa udialo v danej ulici toľko hrozných udalostí, že to ani nie je možné…