Veľa svetla Vám zabezpečia sklenené dvere posuvné

Vstup a celkový pohľad do neznámej miestnosti je dôležitý. Najmä prvý pohľad, ktorý nás upúta a zaujme. Architektúra berie do úvahy všetky súvislosti a prináša moderné a praktické riešenia vo forme skla.

Dvere v klasickom ponímaní boli síce funkčné, estetické ale moderná doba nám priniesla nadčasový minimalizmus. A ten si vyžaduje praktické riešenia, ktoré šetria a ideálne členia priestor, prepúšťajú svetlo a zároveň sú aj elegantné.

bedroom-670249_640-1

Sklo v akejkoľvek podobe je aktuálne moderným dizajnovým prvkom, má množstvo výhod a vkusne sa dopĺňa s akýmkoľvek materiálom – kovom, drevom, kameňom.

Má čisté línie aj vo väčších rozmeroch, nepôsobí robustne, šetrí priestor a ideálne ho rozdeľuje, presvetľuje a pritom zachováva súkromie, dokáže kreatívne zmeniť priestor na nepoznanie..

Skleněné dveře posuvné Lmmont sú vyjadrením moderných požiadaviek architektov a zákazníkov. Čisté línie skla sú nerušené, ukotvené do špeciálnych vodiacich líšt a systémov, ktoré vkusne zakrývajú vodiace mechanizmy. Nadčasovým riešením sú realizácie, ktoré priam vychádzajú zo steny a zasúvajú sa tesne pred ňu. Všetky systémy sú s tichým dojazdom, bezpečným a ľahkým ovládaním, pri ktorom nemáte pocit, že posúvate sklenené plochy.

Pri väčších priestoroch sa odporúčajú viackrídlové posuvné dvere s praktickými úchytkami.

Ich využitie je všestranné a aj preto musí byť v prvom rade bezpečné. Nielen v domácnosti ale aj napríklad na letiskách, v nákupných centrách, vo výrobných priestoroch a kdekoľvek inde. Certifikované, bezpečnostné sklo je zárukou ich všestranného a bezpečného použitia a kdekoľvek sa s nimi stretnete nemusíte sa obávať o svoju bezpečnosť.

airport-375301_640

Ani do nich nenarazíte – vďaka rôznym povrchovým úpravám si ich všimnete, upútajú Vás pieskované vzory alebo grafosklo.

Elegancia a luxus skla im dávajú moderný vzhľad, vzdušnosť, veľa svetla a dokonalé súkromie. Povrchová úprava vyhovie všetkým požiadavkám a určite si vyberiete podľa Vašich predstáv. Aj samostatne navrhnuté motívy alebo logo firmy nie je výnimkou a svedčí o Vašej fantázii a vkuse.

Odborná rada, zameranie je súčasťou ponúkaných služieb a určite ju oceníte, hlavne, ak riešite atypické priestory.