Tantra masáže pracujú so sexuálnymi energiami

Ste fanúšikom všetkých nových a zaujímavých pôžitkov? Alebo ste skrátka bežný človek, ktorý by rád uvítal príjemný relax a odpočinok? Vlastne regeneráciu potrebuje z času na čas každý z nás, či už telesnú alebo emočnú. A táto sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi, pričom k tým najúčinnejším sa radí fakt, ak k tomu dokážete využiť svoju sexuálnu energiu.

pláž, žena, sexy

Čože? Ako je to myslené?

No, v skutočnosti nemusíme vravieť o tom, mať pohlavný styk. So sexuálnou energiou sa dá pracovať v rôznych formách, tag tantricka masaz https://bratislavatantra.sk/tag/tantricka-masaz/. Teda áno, napríklad vo forme senzuálnych, tantrických masáží.

A práve táto cesta je mnohokrát najúčinnejšia. Prináša blahodarné pôžitky a vo svojej podstate ich môžeme porovnať s pocitmi, ktoré zažívame po kvalitnom sexe. Hoci v tantra salónoch je z pochopiteľných dôvodov sex s pracovníčkami zakázaný, no ako bolo spomenuté, pracuje sa tu so sexuálnou energiou.

  • Jemne aj intenzívne a skrátka do podoby, ktorú uzná zákazník za komfortnú a príjemnú. A o tom to celé je, o príjemnom uvoľnení napätia a ťaživých blokov.

O uvoľnení emočných a sexuálnych blokov, čo so sebou prinesie psychickú pohodu a miesto na nové, pozitívne myšlienky. Z hľadiska pozitívnou účinkov však musíme spomenúť aj telesnú schránku, pretože vďaka uvoľneniu týchto blokov ide o preventívny krok voči chorobám spojeným napríklad s nervozitou, depresiou, vysokým krvným tlakom či migrénou. Okrem toho v spojitosti s tantrickou masážou vravíme o sexuálnom zdraví, slúži totiž ako funkčná prevencia voči erektilnej dysfunkcii a nízkemu libidu.

muž, otáznik, nervy

Pochopiteľne ich ale nemusí navštíviť len človek, čo má nejaké zo spomenutých problémov. Ako bolo spomenuté, sú to preventívne účinky a prioritou je hlavne efektívna regenerácia. A pravidelnú regeneráciu vlastne uvíta úplne každý.

  • Senzuálna masáž je preto to najlepšie spojenie príjemného s užitočným.