Svadobný trend, ktoré dnes naozaj letí

Každý rok sa objaví nejaká horúca novinka, ktorú musí mať každá nevesta. Niektoré z nich naozaj vyzerajú dobre, niektoré s aj praktické, niektoré sú úplne hlúpe a niektoré naozaj nepôsobia pekne. V posledných dvoch rokoch, sa však objavil jeden trend, ktorý naozaj nie je na zahodenie. Ide o zladenie svadobných pozvánok s celou svadbou. Nevesta vo svadobných šatách pozerá von cez veľké okno

Farby, tvary, vzory a téma

  • Povedzme, že ste si svoju svadbu naplánovali v určitej téme. Tej by ste sa mali držať aj pri svadobných oznámeniach. Ak je napríklad výzdoba ladená do orientálneho štýlu, určite si nenechajte vytlačiť pozvánky s pasúcimi sa ovečkami na poli.
  • Určite sa dá povedať, že každá svadba je ladená do istej škály farieb. Aj v tomto smere sa snažte pozvánky zladiť. Ak na svadbe budú prevládať fialové kvety, pozvánky jednoznačne vytvárajte v odtieňoch tejto farby.
  • Dôležité sú aj tvary a vzory. Asi sa pýtate, kde presne sa budú nachádzať vzory na svadbe. Tak napríklad na obrusoch, tanieroch, ale i na výzdobe. Aj tu sa snažte o dokonalé skombinovanie.

Nezabudnite ani na šaty

  • Farba a typ vašich svadobných šiat, by mal s pozvánkami ladiť taktiež.
  • Aj v tomto prípade sa držte hlavne farieb, tvarov a vzorov.
  • Ak máte na šatách zdobenie tvorené kamienkami, môžete ich použiť aj na pozvánkach.
  • Veľmi pekne pôsobí napríklad to, ak necháte pozadie pozvánok potlačiť, takpovediac, svojimi šatami. Odfoťte si kúsok z nich a túto fotografiu využite ako podklad na text. Drobnosť, no veľmi milá a estetická drobnosť.

Svadobná kytica z ruží a bielych kvetov na čiernom pozadí
Nezabudnite ani na zladenie s vami

V neposlednom rade by ste si mali dať záležať na tom, aby pozvánky ladili s vami. Tým myslíme najmä váš charakter, to čo máte radi a čo sa vám páči. Ak máte napríklad svoj domov zariadený v prírodnom štýle a takto sa i obliekate, pozvánky a svadba ladená do luxusného, trblietavého štýlu, bude vyznievať trochu zvláštne.