Novinky od Tesli

Ak ste si mysleli že Tesla výroba len automobilu ste na veľkom omyle. Po novom sa vrhli aj do výrobe niečo špeciálneho čo si predstavíme.

tesla

Zmenšená nabíjačka smartphonou a tabletov

Výrobcu Tesla poznáme ako výrobcu automobilov. Tesla však rozširuje svoju výrobu o nové technologické výrobky ktoré majú pomôcť rýchlo nabiť smartphon a tablet.

108 x 31 x 23 mm ale za to je na prvý pohľad veľmi pekná a práve preto sa bude ľahšie predávať. Táto Power banka obsahuje 3 350 mAh a zariadenia budete nabíjať pomocou kábla micro Usb. Cena tohto zariadenia by sa mala pohybovať okolo 35 eur. …

ôjde>

Ø Bude mať teda pekný elegantný dizajn a vyzerá podobne ako router na internete ale stým že v strede je ako keby okienko ktoré doplňuje tento dizajn. Zatiaľ by sa mal predávať len vo farebnej kombinácii bielej s červenou. Táto stolová Power banka je položená na stojančeku ktorý nielen doplnené vzhľad ale na vonok vyzerá vyššie čo môže byť výhodou v domácnosti ale aj v kanceláriách. A samozrejme nebude chýbať logo na zariadení ktoré je označené veľkými tlačením písmenami v červenej farbe.

Možno sa dočkáme aj toho že výrobca Tesla bude vyrábať aj smartphoni či tablety a možno rozšíri svoju výrobu a pridá k tomu aj ďalšie produkty ako napríklad XiaoMi. Nebolo by to na škodu, keďže vieme že Tesla je veľmi úspešná a známa firma ktorá sa zaoberá výrobou a predajom áut pod svojou značkou. Tesla nás však môže v budúcnosti prekvapiť a okrem Power banku, nám ponúkne aj slúchadlá, čo iné zariadenia, a možno aj spomínané smartphoni či tablety.

elektrika

Ø Nechajme sa prekvapiť a uvidíme že nám tento výrobca ponúkne. Možno Power banka bola len skúška či sa bude tento produkt predávať. Ak by bol však predaj neúspešný, možno sa budú venovať len výrobou áut alebo skúsia vylepšiť nové technologické vymoženosti a ponúknu nám niečo čo na trhu zatiaľ nemáme. Sám som zvedavý čo nám Tesla ponúkne a ak bude niečo nové od tohto výrobcu budeme Vás informovať v ďalších článkoch.