Čo mužov najviac priťahuje na ženách

Žena je nádherné stvorenie, ktoré mnohí básnici v svojich básniach opisujú ako múzy dávajúce im motiváciu a život bez týchto stvorení by sa pre nich rovnal životu v absolútnom zatratení. Títo básnici mali a stále majú v tomto smere absolútnu pravdu, keďže je viac ako očividné, že muži k svojmu životu potrebujú ženy a naopak. Jedine spojením muža a ženy vznikne zázrak v podobe nového života. Aj tu však panuje prirodzený výber a svojich partnerov a partnerky si opačné pohlavia vyberajú veľmi opatrne. V tomto článku sa zameriame na mužov a na ich spôsob výberu svojich partneriek.

romantika

Fyzická krása hrá v tomto smere iste veľkú úlohu, nepripisovali by sme jej však až takú významnosť ako je v spoločnosti celosvetovo zaužívané. Veľké prsia či vypracované telo sa páči mnohým mužom, stále je to však iba malý zlomok z toho, čo muži uvádzajú, že by mala mať ich vysnívaná partnerka. Na rad prichádza staré známe klišé a to pojem vnútorná krása. Mužské pohlavie na ženách najviac oceňuje, ak je vtipná, pohodová, ironická a úplne zbožňujú, ak ženy veci neberú príliš vážne a dokážu si urobiť srandu sami zo seba. Zároveň však u žien hľadajú útechu a nehu. Žena by sa mala vedieť o muža postarať a stať sa jeho dokonalou spoločníčkou a zároveň bútľavou vŕbou. Hromada mužov je navyše stále jedno veľké dieťa a partnerka by mala predstavovať akúsi istotu v ich životoch.

mladý pár

Na druhú stranu, muži milujú ak sa ich partnerka v posteli premení na divošku, s ktorou si dokonale užijú posteľné radovánky. Hovorí sa, že tichá voda brehy myje a verte nám, tento výrok platí v mnohých slovenských domácnostiach.
Aby sme však neboli veľmi jednotvárni, muž by si mal vedieť partnerku aj udržať a neodplašiť ju svojím nezodpovedným správaním. Svojej partnerke by mal zniesť aj modré z neba, ak to bude potrebné. Nemal by trvať tvrdošijne na svojom názore, ale spolu by mali dôjsť ku kompromisu, ktorý bude vyhovovať obidvom stranám. Celý partnerský život je o vzájomnom spoznávaní a obrusovaní hrán, preto vám prajeme, aby ste boli v svojom živote šťastní, zdraví a hlavne milovaní.