7 právd o žene

  1. Ženy sú citlivé– citlivosť je vlastnosť, ktorú ženy jednoznačne majú. Skôr sa rozplačú, sú skôr dojaté, rozplače ich romantický film so šťastným koncom. Boli stvorené na to, aby svojou citlivou a krehkou dušou vychovávali deti a udržiavali lásku vo vzťahu k partnerovi.
  2. Veľa rozprávajú– či už ide o extroverta, alebo introverta, to, že ženy potrebujú o všetkom hovoriť sa poprieť nedá. Sú nadšené, keď ti môžu porozprávať, aký mali deň, čo zažili a ako ich naštval frajer. Je to jednoducho tak.

kráska

  1. Niekedy sú hysterické– nechcem, aby to vyznelo ako urážka, avšak je známe, že žena sa dá ľahko vytočiť a rozhádže ju aj maličkosť. Niekedy krotká ako mačiatko, inokedy divoká ako tigrica, alebo všetko berúce tornádo.
  2. Všetko plánujú– ak ideš na dovolenku so ženou, priprav sa na to, že od prvého do posledného dňa budeš mať plán. Ženy si plánujú deň hneď ako vstanú, uvažujú, čo si dajú na raňajky, kedy začnú variť obed a kedy vyvenčia psa. Plánujú, ktorý deň si musia umyť vlasy, aby ich v práci náhodou nemali mastné. Sú to večné plánovačky.

modelka

  1. Musí byť tak, ako povedia– je to asi prirodzené, že to k žene patrí. Nie je to úplne tak, žeby každá žena rada rozkazovala a dirigovala. Avšak žena je tá, ktorá v podstate rozhoduje o všetkom, čo sa týka domácnosti a vzťahu. Muži, hoci sa na ženy často sťažujú, sa prirodzene nechávajú viesť. Neplatí to však úplne a presne na každú, niečo však na tom bude.
  2. Veľmi silné– čo sa ženám vziať nedá, je ich sila. Psychická, samozrejme. Sila, ktorou dokážu prekonávať prekážky, pomôcť ostatným, urobiť všetko preto, aby sa ľudia okolo nich mali dobre a boli šťastní. Táto sila je niečo, čo definuje každé, hoci krehké, ženské srdce.
  3. Puntičkárky– hoci sú rady, keď im niekto pomôže, väčšinou si aj tak veci spravia ešte raz a po svojom. Chcú mať všetko presne, čisto a tak, aby ich práca kričala tým, že ju robili ony.