9 vecí, ktoré nesmú chýbať vo vašej kabelke

Obsah našej kabelky o nás môže prezradiť veľa vecí. Patríte k minimalistkám? Veľké kabelky nie sú nič pre vás? Nevadí, títo 9 pomocníci sa zmestia všade.
 
Mobil
Mobilný telefón nesmie chýbať v žiadnej kabelke. Okrem svojej primárnej funkcie, ktorú plní, mnohým ženám mnohokrát nahrádza aj klasický diár. Je to náš osobný asistent, ktorý si pamätá každý jeden termín, nikdy nezabudne na žiadnu schôdzku, pracovné stretnutie, starostlivo zahlási každú pripomienku. Mať mobil v kabelke sa naozaj vypláca, vďaka mnohým aplikáciám nám pomôže skrátiť nejednu dlhú chvíľku,  napríklad aj na zastávke autobusu či pri návšteve lekára.

taščka
 
Peňaženka
Bez peňaženky to nejde. Určite to pozná každá z nás. Či už uprednostňujete online platby kartou alebo hotovosťou, pár drobných mincí a niekoľko bankoviek sa vždy hodí. Navyše, je aj skvelým miestom pre osobné doklady, vizitky, klubové karty.
 
Kľúče
Žiadna žena nerada vyčkáva pred dverami a čaká, kým jej niekto otvorí. Preto, milé dámy, mať so sebou v kabelke ten správny zväzok kľúčov, je na nezaplatenie.
 
Balzam na pery
Vaše pery sa vám určite poďakujú, hlavne v nepriaznivom počasí. Rozmerovo malá vecička, ktorá veľa nezaváži, ale o to viac poslúži.
 
Krém na ruky
Tento malý zázrak kráča ruka v ruke s balzamom na pery. Starostlivosť o našu pokožku netreba podceňovať a preto nesmieme zabúdať na pravidelnú hydratáciu rúk. 
 
Rúž
Rúž je prioritou každej kabelky! Žiadna osudová žena sa bez neho nezaobíde. V momente vám vyčarí úsmev na tvári a aj ten najunavenejšej pleti dodá ten správny šmrnc.
 
Zrkadielko
Zrkadielko, zrkadielko, povedz mi, kto je najkrajší na svete? A presne toto je jeden z dôvodov, prečo si ho nesmiete zabudnúť pribaliť do kabelky, aby ste si v priebehu dňa mohli kedykoľvek v pokoji skontrolovať svoj mejkap či účes.
 
 kosmetika
 
 
 
Antiperspirant
Ak patríte k ženám, ktoré majú dokonale naplánovaný svoj pracovný deň a slovo nuda vám je cudzie, tohto skvelého pomocníka oceníte v nejednej situácii. Nie je predsa nič lepšie, než pocit sviežosti a čistoty.
 
Parfum
Náš zoznam nevyhnutných vecí v kabelke uzatvára práve tento pomocník – parfum. Kto iný dokáže lepšie podčiarknuť našu krásu a zvýrazniť to neopakovateľné kúzlo, ktoré z nás robí tie čarovné bytosti? 
Správne, je to len on, správne zvolený parfum.