Svetlo pre moderných ľudí

Ľudia sú naozaj rôzni. Každý z nás má úplne iný vkus. Každému z nás sa páči niečo iné. Niekto oceňuje hlavne praktickosť. Niekto chce mať doma hotový https://www.otto-shop.cz/damska-moda/ dizajnový kúsok. A iní ľudia naopak oceňujú praktickosť všetkých produktov, ktoré doma majú. Ja som zástancom modernosti. Vždy sa mi páčili moderné veci, ktoré mali nejaký význam či zmysel. Nikdy som neobľubovala staromódne veci, na ktoré sa nedá pozrieť. Skôr ma vždy bralo niečo, čo je originálne, no moderné zároveň. Vždy som si myslela, že je ťažké niečo také nájsť, ale nie je to pravda. Stačí, keď človek poriadne otvorí oči a nájde naozaj všetko. Mala som však podmienky, ktorých som sa chcela držať.

světelné paprsky

1. Nechcela som moderné za každú cenu. Nepáči sa mi preplácanosť, neviem sa s ňou stotožniť. A práve to je dôvod, prečo muselo byť všetko s mierou.

2. Farby. Chcem mať v byte naozaj niečo, čo bude farebné. Komu by sa už len páčila nudná biela a iné farby, ktoré nemajú iskru? Mne teda nie. Okrem toho mám pocit, že s modernosťou sa spájajú práve aj farby.

3. Využiteľnosť. Nechcem mať doma veci, ktoré nemajú absolútne žiadny význam. Potrebujem niečo praktické. Niečo, čo budem využívať naozaj denne.

led pásek

Práve preto som bola pri vyberaní svietidiel obozretná. Móda je zradná vec, niečo kúpite a o niekoľko týždňov to už môže byť skutočne oldschool a nevkusné. A ja som nechcela mať doma priestory plné gýču a vecí, ktoré nemajú žiadne podstatné využitie. Ale naspäť ku svietidlám. Rozhodla som sa, že najlepšie sú pre mňa led pásy rgb. Nechápem, prečo som s tým tak dlho otáľala, keď mi bolo jasné, že to je to najlepšie, čo môžem pre seba a pre svoj domov urobiť. Takto mu dodám farbu, akú len budem chcieť. Navyše, je to fakt niečo, čo sa drží na vrchole už celkom dlhú dobu. Tak prečo to nevyskúšať? Nič tým nestratím, iba získam niečo, s čím budem skutočne stotožnená.