Poznáte afrodiziaká pre ženy?

Je známe, že afrodiziaká sľubujú zlepšenie sexuálnej výkonnosti u človeka, či už u muža aleob ženy. Poznáme aj afrodiziaká pre ženy. Majú tiež zvýšiť plodnosť alebo iné benefity. Aké afrodiziaká poznáme? Veľmi dobrý afrodziakum pre ženy je kotvičník zemný. Využíva sa najmä v čínskej medicíne a je to rastlina.

erotika, žena v posteli

Spopularizovali ju kulturisti a využívali ju najmä na tvorbu testosterónu. Ďalším vynikajúcim afrodziakum pre ženy je gingko biloba. Je to veľmi dobre známy strom. Pochádza z Ćíny. Gingko sa používa na zlepšenie pamäte a pozornosti vo výživových doplnkoch. Maca je rastlina známa ako prírodné afrodziakum. Má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z rastliny užívajte denne a dlhodobo. Je veľmi nápomocná pri uvoľňovaní stresu. Stres ovplyvňuje aj vašu erekciu. Je bohatá na minerály vápnik a draslík a má nízky obsah sodíka. Obsahuje aj železo, jód, meď a mangán, či zinok. Viete, že obsahuje aj vitamíny, ako je napríklad vitamín B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E? Je to doplnok výživy a má veľmi dobrý účinok na náš organizmus. Je to účinné afrodiziakum.

bežec, atlét

Podporuje zdravie celého nášho organizmu, aj z fyzického aj z psychického hľadiska. Možno ste už počuli o slávnom ženšene. Nájdete ho v energetických nápojoch. Je to životabudič a pretoho ovplyvňuje aj libido. Medzi prírodné afrodiziaká patrí aj známa aminokyselna L-arginín, ktorá je vhodná na liečbu porúch erekcie, na potenciu, libida alebo neplodnosti. Napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov a pomáha vylučovaniu rastového hormónu. Tým zlepšuje kvalitu intímneho zdravia organizmu. Toto sú len najčastejšie využívané zložky afrodiziák. Sú to prírodné účinné látky, ktoré nijako nepoškodzujú naše zdravie a nemajú nežiadúce negatívne efekty na organizmus.