Erotické masáže= Nový sexuálny rozmer a poznanie

Erotické masáže= Nový sexuálny rozmer a poznanie

Vedeli ste, že masáž dokáže byť spojená s erotikou viac, než si možno myslíte? Samozrejme to záleží od konkrétneho typu masáže, avšak v súčasnosti sú čoraz známejšie napr. tantrické alebo senzuálne masáže, ktorých priorita a účinok je jasný, s erotikou sa spája v atraktívnej miere. Nájdete ich v našom hlavnom meste alebo online tantra bratislava Privatportal.sk.Masírovanie ženského chrbta.jpg
Ale späť k podstate masáží a tomu, prečo dokážu byť prepojené s našimi milostnými túžbami. Prakticky pri viacerých praktikách masáží sú tieto dva body v určitej miere späté, či už minimálne alebo viac, dochádza tu k fyzickým dotykom a istému uvoľneniu a napríklad vo vyššie zmienených príkladoch je efekt silnejší, v nemalej miere zahŕňa tiež naplnenie erotickej predstavivosti. Podstatnú úlohu ale zohráva, na čo je ich účinok zameraný.
V situácii tantrickej alebo senzuálnej či nuru masáže dokáže byť zámer jasný a cieľom je jeho kvalitné naplnenie. Teda okrem fyzickej regenerácie ide vo veľkej miere takisto o silný erotický zážitok s pozitívnym dosahom na našu sexualitu a „pomasírovanie“ jej prirodzených prianí. Ak je výsledok kvalitný a odráža našu predstavivosť, vzápätí prichádza rovnako pozitívne uvoľnenie našej psychiky. Tým pádom sa pomocou tohto druhu masáží dokáže plnohodnotne odbúrať stres či dlhodobé napätie.

  • Hodí sa pripomenúť, že nemusia byť praktizované priamo iba na mužoch, ale takisto dokážu pozitívne vplývať na ženské pohlavie. Za predpokladu heterosexuálnej orientácie ženy je samozrejme vítané, ak je vykonávateľ mužského pohlavia.
  • Erotické masáže si tak vzájomne môžu dopriať aj zamilované páry, čím v ich sexuálnom vzťahu vzniká úplne nový, ťažko opísateľný rozmer.

Abstraktný obraz, muž a žena.jpg
Tieto služby ale vykonávajú tiež profesionálne, respektíve skúsené masérky/maséry. Ich znalosť si žiada vedomosti z hľadiska tantrického učenia a cvičenie efektivity správnych dotykov na konkrétnych erotogénnych miestach nášho tela.