Dajte si vytlačiť svoje fotky za babku

Určite máte aj vy vo svojom telefóne nejaké fotky. A pravdepodobne máte aj vo svojom počítači pomerne bohatú fotogalériu, no a množstvo zaujímavých snímok máte aj vo svojom profile na sociálnej sieti. Možno si ich s radosťou prezeráte a možno len tak driemu uložené v digitálnej podobe.

Pamätáte si však na dobu, keď mali snímky podobu vytlačených fotiek? Klasických fotiek, ktoré sa lepili do fotoalbumu. A táto podoba prezerania fotiek mala svoje vlastné výhody. Už len z toho hľadiska, že vyvolané snímky ste mohli držať vo svojich rukách a jednoducho ste ich mohli podať do rúk svojich známych, prípadne ich darovať ako zaujímavý darček.

Farebné fotografie

A že je táto cesta minulosťou? Že je podoba vytlačených fotiek iba nostalgiou? Vôbec nie!

Nahravanie fotiek Fotky za babku vám umožňuje nechať si vytlačiť vaše najlepšie snímky aj v dnešnej digitálnej dobe. A je to jednoduchšie než kedykoľvek predtým!

Do systému jednoducho nahráte svoje digitálne obrázky. Podobne, ako keď uploadujete fotky na sociálnu sieť. K nahratým fotkám doladíte vhodné parametre a odošlete objednávku na ich vytlačenie. Vyvolané fotografie vám prídu poštou o pár dní na vašu adresu. A v detailnej podobe, v akej si želáte, respektíve vo formáte, aký ste si pri objednávke zvolili a s ohľadom na želané detaily.

Biele fotorámy

Vyvolávanie fotografií je tak trendové aj v dnešnej dobe, respektíve opäť sa vracia do módy a vďaka online systému nahrávania je to veľmi praktické a pohodlné pre každého. Popularite sa okrem klasických fotiek teší aj výroba obrazu z vlastnej fotografie. Takto zhotovený fotoobraz potom môžete zavesiť na stenu a štýlovo s ním skrášliť svoju izbu. Alebo takýto vkusný fotoobraz môžete niekomu pri najbližšej príležitosti darovať.

  • Je teda niekoľko zaujímavých spôsobov, ktoré so sebou prináša profesionálna tlač fotografií. Stačí iba vybrať tie najlepšie snímky a navoliť vhodné parametre a formát.