Ponuka posuvných sklenených dverí

Dvere sú súčasťou každej domácnosti a patria medzi základné prvky každej budovy. Okrem ich funkčnej vlastnosti predelenia priestoru môžu však spĺňať aj estetický faktor. Ak chcete dodať priestoru moderný a reprezentatívny vzhľad, no zároveň nenarušiť hlavnú funkčnosť, a to pocit súkromia, ideálnym riešením je výber dverí vyrobených zo skla. Takéto dvere dokážu plnohodnotne zastúpiť štandardné typy dvier a zároveň priestoru dodajú originálny vzhľad a potrebnú funkčnosť. Sklenené dvere sa vyznačujú skvelými vlastnosťami, ako napríklad skvelá svetelná priepustnosť, čo ma za následok dostatočné presvetlenie priestoru a optického zväčšenia. Z hľadiska bezpečnosti sú tieto dvere na vysokej úrovni, nakoľko na samotné dvere sa využíva vysoko kvalitné tvrdené sklo, takzvané kalené bezpečnostné sklo, ktoré sa vyrába v rôznych variantoch prevedenia. Ak preferujete väčšie súkromie, môžete si vybrať dvere v matnom-pieskovanom alebo vzorovanom prevedení. Ak chcete priestoru dodať otvorenosť a vzdušnosť, z ponuky si môžete vybrať sklenené dvere v čírom prevedení.

sklenene-posuvne-dvere-cadca-1-310x252

No taktiež je možné dvere individuálne prispôsobiť vaším požiadavkám a potrebám, napríklad vzormi alebo motívmi, prípade grafickými prvkami vašej spoločnosti formou pieskovania, grafickou fóliou alebo priamou tlačou na sklo dverí. Z hľadiska konštrukcie dverí, a to vďaka ich posuvným mechanizmom, sú tieto dvere taktiež veľmi praktické a pri používaní zaberajú minimálne množstvo miesta.

sklenene-dvere-s-pieskovanim-e1427806382255-310x252

Aj z tohto dôvodu sa tento typ dverí teší čoraz väčšej obľube. Z ponuky sklenených dverí si dokáže vybrať naozaj každý a svojimi vlastnosťami sú vhodné do rôznych typov budov a domácnosti. Z hľadiska ceny a kvality patria taktiež medzi skvelú voľbu s prijateľnými nákladmi. Ak vás posuvné sklenené dvere Lmmont zaujali a radi by ste sa dozvedeli napríklad odhad nákladov vo vašom prípade, pokojne nás kontaktujte alebo si rovno vyžiadajte cenovú ponuku.