Kúpte si ready made spoločnosť

Kúpte si ready made spoločnosť

Počuli ste už o ready made spoločnostiach s ručením obmedzeným? Sú to spoločnosti, ktoré sú po podpísaní zmluvy okamžite pripravené na Vaše podnikanie. Ide o rýchly proces, bez zbytočne dlhých, komplikovaných a náročných procesov, ktoré predchádzajú založeniu spoločnosti. Ready made spoločnosti sú spoločnosti, ktoré boli vytvorené preto, aby ich mohli klienti kúpiť a okamžite začať s podnikaním. Ready made spoločnosti je možné rozdeliť na niekoľko kategórií, podľa ich špecifikácií. Existujú novozaložené spoločnosti ale aj spoločnosti, ktoré už majú nejakú históriu. Ďalej sa dajú rozdeliť podľa toho, čí sú platiteľmi DPH alebo či nie sú platiteľmi DPH.

podpis zmluvy

Taktiež podľa druhu obchodnej spoločnosti. Už do niekoľkých hodín môžete začať s týmito spoločnosťami začať podnikať. Na našej stránke si môžete pozrieť zoznam týchto ready made spoločností a vybrať si takú, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám. Môžete si pozrieť aj detaily daných spoločností. V mene spoločnosti je možne začať podnikať hneď po podpísaní potrebnej dokumentácie. Ready made spoločnosti majú oproti ostatným spoločnostiam mnoho výhod. Už sú zapísané v obchodnom registri a majú priradené IČO. Tiež sú zapísané a registrované pre daň z príjmov a majú pridelené DIČ.

investícia

Základné imanie majú úplne splatené. Tiež Vám poskytneme zmluvnú garanciu, že spoločnosť nemá žiadne záväzky. Sú prichystané na rýchly prevod. Dokumenty Vám pripraví náš advokát. Čo všetko je v cene za spoločnosť? Zmena spoločníka, sídla, konateľa a aj obchodného mena. Taktiež úplné znenie zakladateľskej listiny a aj súdny poplatok za zápis zmien v obchodnom registri. Pokiaľ teda chcete rýchlo naštartovať svoje podnikanie a začať podnikať, už dlhšie neváhajte a pre aktuálnu ponuku ready made spoločností a predaj firmy navštívte našu stránku čím skôr.